SIECI KOMPUTEROWE

Głównym przeznaczeniem sieci komputerowej – ideą, dla której została stworzona – jest ułatwienie komunikacji między ludźmi (będącymi faktycznymi użytkownikami sieci).

Sieć umożliwia łatwy i szybki dostęp do publikowanych danych, jak również otwiera techniczną możliwość tworzenia i korzystania ze wspólnych zasobów informacji i zasobów danych.

źródło: Wikipedia

Zajmujemy się instalacją sieci komputerowych wykorzystywanych na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach usługi przygotowania sieci komputerowej omawiamy charakterystykę oraz potrzeby klienta tak by po zakończonej pracy móc podłączyć urządzenia bez żadnych zakłóceń i pośrednich switch (przełączników LAN).

Wykonana instalacja jest przez nas przetestowana pod kątem sprawności każdej z żył za patchpanelem a następnie sprawdzona czy urządzenia końcowe nie mają żadnych trudności z pobieraniem adresacji IP i też czy sieć synchronizuje się przy obecnych standardach na minimum 1Gb/s

Ponadto wykonujemy kompleksowe rozwiązania szaf serwerowych typu RACK wyposażając je w patchpanele, switche i routery.

Przekazując nam obiekt uzgadniamy klient otrzymuje od nas zakres możliwości jakie jesteśmy wstanie wykonać oraz omawiamy wszelkie możliwe zalety danych rozwiązań.

UMÓW SIĘ NA WYCENĘ 792 523 072 | biuro@cctvsystem.pl